ΚΥΡΙΑΚΗ

10.30-11.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΕΡΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ
10.30-11.00 ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΑ  ΣΧΟΛΕΙΑ ΠΡΟΚΑΤΩΤΕΡΟ : Α & Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
11.00-12.00 ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΑ  ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΡΡΕΝΩΝ – ΚΑΤΩΤΕΡΟ  Γ, Δ, Ε, ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ
11.00-12.00 ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ ΘΗΛΕΩΝ – ΚΑΤΩΤΕΡΟ Γ, Δ, Ε, ΣΤ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ – ΜΕΣΟ  Α, Β, Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΑΝΩΤΕΡΟ  Α,Β,Γ ΛΥΚΕΙΟΥ
12.00-13.00 ΕΝΤΕΥΚΤΗΡΙΟ  ΠΑΙΧΝΙΔΙ  ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΘΗΛΕΩΝ
12.00-13.00  ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ (ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ – ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ – ΓΗΠΕΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ
13.00-14.00 ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ (ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ) – ΤΜΗΜΑ ΕΦΗΒΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ-ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΗΠΕΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟY
17.00 -18.00 ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ (ΠΑΙΔΙΚΟ-ΝΕΑΝΙΚΟ ) ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΛΥΒΑ
18.00 -19.00 ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ (ΑΡΧΑΡΙΩΝ) ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΛΥΒΑ
19.00-20.00 ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ  ΧΟΡΩΝ (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ) ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΛΥΒΑ
18.00-19.00 ΣΧΟΛΗ ΣΚΑΚΙΟΥ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ
19.00-20.00 ΣΧΟΛΗ ΣΚΑΚΙΟΥ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ
18.00-19.00 ΣΧΟΛΗ  ΓΟΝΕΩΝ  ΜΕ ΤΗΝ ΨΥΧΟΛΟΓΟ ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΥΚΛΟΣ ΟΜΙΛΙΩΝ  ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ)

ΔΕΥΤΕΡΑ

09.30-10.30 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ
12.00-13.00 ΣΥΣΣΙΤΙΟ  ΑΠΟΡΩΝ
16.00-19.00 ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΑΣ
16.00-17.00 ΕΝΟΡΙΑΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΚΥΡΙΩΝ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΑΤΖΗ)
17.30-18.30  ΚΥΚΛΟΣ  ΝΕΩΝ  ΜΗΤΕΡΩΝ  (ΚΥΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ)
19.00-20.00  ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑ ΤΖΑΦΕΡΗ (ΝΕΟ)

ΤΡΙΤΗ

12.00-13.00 ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΑΠΟΡΩΝ
16.00-19.00 ΣΧΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ
17.00-18.00 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ
18.00-19.00 ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ (ΑΡΧΑΡΙΩΝ) ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΛΥΒΑ
19.00-20.00 ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ  ΧΟΡΩΝ (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ ) ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΛΥΒΑ
20.00-21.00 ΣΧΟΛΗ ΕΝΟΡΙΑΚΗΣ  ΧΟΡΩΔΙΑΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ. ΝΕΟ

ΤΕΤΑΡΤΗ

09.30-10.30 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ
12.00-13.00 ΣΥΣΣΙΤΙΟ  ΑΠΟΡΩΝ
17.00 -18.00 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ
18.00 -19.00 ΠΑΡΑΚΛΗΣΙΣ ΕΙΣ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΦΑΝΟΥΡΙΟ

ΠΕΜΠΤΗ

12.00-13.00 ΣΥΣΣΙΤΙΟ  ΑΠΟΡΩΝ
16.00-18.00 ΣΧΟΛΗ ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΣΕΦ ΚΑΙ ΑΡΧΙΜΑΓΕΙΡΑ ΗΛΙΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗ (ΝΕΟ)
18.00-19.30 ΣΧΟΛΗ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (ΝΕΟ)
18.30-20.30 ΕΡΓΑΣΤΗΡΙ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΩΝ – ΧΕΙΡΟΤΕΧΝΙΩΝ ΜΕ ΤΗΝ ΕΥΓΕΝΙΑ ΣΠΑΝΙΔΟΥ (ΝΕΟ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

09.30-10.30 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ
12.00-13.00 ΣΥΣΣΙΤΙΟ  ΑΠΟΡΩΝ
17.00-18.00 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ
18.00-19.15 ΣΧΟΛΗ ΕΝΟΡΙΑΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΗΣ -ΝΕΑΝΙΚΗΣ  ΧΟΡΩΔΙΑΣ  ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΚΩΣΤΑΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ.

ΣΑΒΒΑΤΟ

11.00-12.00 ΣΥΣΣΙΤΙΟ  ΑΠΟΡΩΝ
09.00-13.00 ΣΧΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟ-ΝΕΝΙΚΟ
12.00-14.00 ΣΧΟΛΗ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ ΝΕΟ
15.30-16.30 ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΞΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩΤΕΡΩΝ ΑΡΡΕΝΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ-ΛΥΚΕΙΟΥ
16.30-18.00 ΕΝΤΕΥΚΤΗΡΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΙΝΚ ΠΟΝΚ
16.00-17.00 ΣΧΟΛΗ ΘΕΑΤΡΟΥ Α ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ  ΝΕΩΝ -ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΝΗΠΙΟΥ- ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (ΘΕΑΤΡΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ-ΤΡΑΓΟΥΔΙ) ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΑΦΕΡΗΣ
17.00-18.00  ΣΧΟΛΗ ΘΕΑΤΡΟΥ Β ΤΜΗΜΑ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΝΕΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ  (ΘΕΑΤΡΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ-ΤΡΑΓΟΥΔΙ) ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΑΦΕΡΗΣ
18.00-19.00 ΣΧΟΛΗ ΘΕΑΤΡΟΥ Γ ΤΜΗΜΑ – ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ  ΝΕΩΝ ΕΦΗΒΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΓΥΜΝ.-ΛΥΚΕΙΟΥ (ΘΕΑΤΡΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ-ΤΡΑΓΟΥΔΙ) ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΑΦΕΡΗΣ
18.00-19.00 ΣΧΟΛΗ ΣΚΑΚΙΟΥ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ
19.00-20.00 ΣΧΟΛΗ ΣΚΑΚΙΟΥ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ

 

Please follow and like us:

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνσή σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *