ΕΝΟΡΙΑΚΗ ΔΡΑΣΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΒΔΟΜΑΔΟΣ ΕΝΟΡΙΑΚΗΣ ΔΡΑΣΕΩΣ 2016-17

ΚΥΡΙΑΚΗ

10.30-11.00: ΠΡΩΙΝΟ  ΚΕΡΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ   ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ

10.30-11.00: ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΑ  ΣΧΟΛΕΙΑ  ΠΡΟΚΑΤΩΤΕΡΟ : ΝΗΠΙΟ,  Α,  Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

11.00-12.00: ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΑ  ΣΧΟΛΕΙΑ ΑΡΡΕΝΩΝ  ΚΑΤΩΤΕΡΟ  Γ, Δ, Ε, ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

11.00-12.00: ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΑ ΣΧΟΛΕΙΑ  ΘΥΛΕΩΝ – ΚΑΤΩΤΕΡΟ Γ, Δ, Ε ,ΣΤ, ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ –  ΜΕΣΟ  Α,Β,Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΑΝΩΤΕΡΟ  Α,Β,Γ ΛΥΚΕΙΟΥ

12.00-13.00: ΕΝΤΕΥΚΤΗΡΙΟ  ΠΑΙΧΝΙΔΙ  ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ  ΘΥΛΕΩΝ
12.00-13.00: ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ (ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ  ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ, ΓΗΠΕΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

13.00-14.00: ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΕΣ (ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ)
ΤΜΗΜΑ ΕΦΗΒΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ-ΛΥΚΕΙΟΥ ΓΗΠΕΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

18.30-19.30: ΣΧΟΛΗ ΣΚΑΚΙΟΥ ΑΡΧΑΡΙΟΥΣ

19.30-20.30: ΣΧΟΛΗ ΣΚΑΚΙΟΥ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΟΥΣ

18.30-20.00: ΟΜΙΛΙΑ- ΣΥΝΑΞΗ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ – ΦΟΙΤΗΤΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΡΑΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ

18.00 – 19.00: ΣΧΟΛΗ  ΓΟΝΕΩΝ  ΜΕ ΤΗΝ   ΨΥΧΟΛΟΓΟ  ΚΕΡΑΣΙΩΤΗ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΥΚΛΟΣ ΟΜΙΛΙΩΝ  ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ)

ΔΕΥΤΕΡΑ

09.30-10.30: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ

12.00-13.00: ΣΥΣΣΙΤΙΟ  ΑΠΟΡΩΝ

16.00-19.00 : ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΜΗΜΑ ΠΑΙΔΙΚΟ-ΕΦΗΒΙΚΟ

16.00-17.00: ΕΝΟΡΙΑΚΟΣ ΚΥΚΛΟΣ ΚΥΡΙΩΝ (ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΑΤΖΗ)

16.00-18.00: ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

17.00-18.00: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ

17.30-18.30: ΚΥΚΛΟΣ  ΝΕΩΝ  ΜΗΤΕΡΩΝ (ΚΥΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ  ΚΑΜΑΡΙΑΝΑΚΗ)

19.00-20.00: ΣΧΟΛΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ

ΤΡΙΤΗ

12.00-13.00: ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΑΠΟΡΩΝ

16.00-19.00: ΣΧΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

16.00-18.00: ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

16.00-18.00: ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

18.00-19.00: ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ (ΑΡΧΑΡΙΩΝ) ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΛΥΒΑ

19.00-20.00: ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ ) ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΛΥΒΑ

ΤΕΤΑΡΤΗ

09.30-10.30: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ

12.00-13.00: ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΑΠΟΡΩΝ

16.00-19.00: ΣΧΟΛΗ ΑΓΙΟΓΡΑΦΙΑΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ

16.00-18.00: ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

17.00-18.00: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ

1800-19.00: ΠΑΡΑΚΛΗΣΙΣ ΕΙΣ ΤΟΝ ΑΓΙΟ ΦΑΝΟΥΡΙΟ

ΠΕΜΠΤΗ

12.00-13.00: ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΑΠΟΡΩΝ

16.00-18.00: ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ  ΦΙΛΟΛΟΓΙΚΑ

17.00-18.00: ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

17.30-19.30: ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

17.00-18.00: ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ

20.00-21.00: ΣΧΟΛΗ ΜΟΥΣΙΚΟΚΙΝΗΤΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

09.30-10.30: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ

12.00-13.00: ΣΥΣΣΙΤΙΟ ΑΠΟΡΩΝ

17.00 -18.00: ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΗΛΙΚΙΕΣ

18.00-19.00: ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ

17.00-18.00: ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

18.00-19.30: ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

19.00-20.00: ΣΧΟΛΗ  ΜΟΥΣΙΚΗΣ – ΠΙΑΝΟ  ΧΟΡΩΔΙΑ ΕΝΟΡΙΑΣ ΕΝΗΛΙΚΩΝ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΛΥΒΑ

ΣΑΒΒΑΤΟ

11.00-12.00: ΣΥΣΣΙΤΙΟ  ΑΠΟΡΩΝ

09.00-13.00: ΣΧΟΛΗ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ ΠΑΙΔΙΚΟ

15.30-16.30: ΚΑΤΗΧΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΞΕΙΣ ΝΕΩΝ ΜΕΣΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩΤΕΡΩΝ ΑΡΡΕΝΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ – ΛΥΚΕΙΟΥ

16.30-18.00: ΕΝΤΕΥΚΤΗΡΙΟ ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ  ΧΡΟΝΟΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑ , ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΠΙΝΚ ΠΟΝΚ

16.00-17.00: ΣΧΟΛΗ ΘΕΑΤΡΟΥ  Α ΤΜΗΜΑ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ  ΝΕΩΝ -ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ  ΝΗΠΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (ΘΕΑΤΡΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ-ΤΡΑΓΟΥΔΙ) ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΑΦΕΡΗΣ

17.00-18.00: ΣΧΟΛΗ ΘΕΑΤΡΟΥ Β’ ΤΜΗΜΑ. ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ  ΝΕΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΤΜΗΜΑ  ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ (ΘΕΑΤΡΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ-ΤΡΑΓΟΥΔΙ) ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΑΦΕΡΗΣ

18.00-19.00: ΣΧΟΛΗ ΘΕΑΤΡΟΥ  Γ’ ΤΜΗΜΑ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ  ΝΕΩΝ ΕΦΗΒΙΚΟ ΤΜΗΜΑ ΓΥΜΝ.-ΛΥΚΕΙΟΥ (ΘΕΑΤΡΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ-ΤΡΑΓΟΥΔΙ)  ΚΩΣΤΑΣ ΤΖΑΦΕΡΗΣ

18.00 -19.00: ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ (ΑΡΧΑΡΙΩΝ) ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΛΥΒΑ

19.00-20.00: ΣΧΟΛΗ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΩΝ ΧΟΡΩΝ (ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΩΝ) ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΚΑΛΥΒΑ